KONST / Litografier / Serigrafi 15243232

nr 1524 3232

Suzanne Nessim

(f. 1944), Sverige

Serigrafi, Signerad, numrerad 83/100. Bladets mått: 27,5x37,5, oramat löst blad

Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 februari 2023
kl 18:41:32

26/2 14:35:33 1      Vinnande bud

Suzanne Nessim

Läs mer om Suzanne Nessim